האיטי

בחזרה לרחבת הריקודים

ייצור פרוטזות

אחד המקרים היותר מרגשים, שחווה יהודה, במסגרת ביקור המשלחת בהאיטי – עקב רעידת האדמה בחילת שנת 2010, היה תהליך הכנת הפרוטזה לג׳ורג  – רקדן ראשי וכוריאוגרף של להקת הריקוד של האיטי, אשר איבד את רגלו ברעידת האדמה.

הסיפור של ג׳ורג נגע לליבו של יהודה, אשר החליט לתרום את הפרוטזה, על מנת שגורג יוכל לשוב ולעשות את הדבר שהוא הכי אוהב לעשות – לרקוד!

י.ד. גפים - בהאיטי

בתחילת שנת 2010 פקדה את האיטי רעידת אדמה גדולה אשר הותירה את העולם כולו בהלם לנוכח המראות הקשים וכמות האבדות אשר ספגה המדינה.

כחלק מהמאמץ העולמי, ולאור נסיונו הרב של יהודה במשך 50 שנה בתחום השיקום,נתבקש יהודה להצטרף למשלחת מטעם נשיא המדינה שמעון פרס אשר כללה בתוכה רופאים ופיזיותרפיסטים בעלי ניסיון וידע רב,על מנת להקים מערך שיקומי ראשוני ועל מנת לתת טיפול ראשוני לנפגעי האסון.

יהודה פילוסוף ראה הצעה זו כשליחות חשובה מאוד ונרתם למשימה תוך אמונה שבעזרת הידע הרב והניסיון שצבר במהלך השנים,יוכל לתת פתרונות ומענה ראשוני על מנת לדאוג שאותם נפגעים יוכלו לחזור למסלול החיים הרגיל.

במהלך הנסיעה פגש יהודה במספר קטועים והעניק להם טיפול ראשוני ואבחנה על מנת להכין אותם להתאמת פרוטזות לעתיד.

אחד המקרים היותר מרגשים במסגרת הביקור של יהודה בהאיטי היה תהליך הכנת הפרוטזה לרקדן הראשי וכוריאוגרף של להקת הריקוד של האיטי אשר איבד את רגלו ברעידת האדמה.

הסיפור של גורג נגע לליבו של יהודה אשר החליט לתרום את הפרוטזה על מנת שגורג יוכל לשוב ולעשות את הדבר שהוא הכי אוהב לעשות – לרקוד…

יהודה פילוסוף שמח להירתם למען עזרה לקהילות חלשות אשר זקוקות לטיפול ושיקום וחזרה לתפקוד יומי מלא.

תמונות נוספות מהפרוייקט שלנו באיטי

יומן מסע

לתאום פגישת ייעוץ חינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  נשמח לעמוד לרשותכם,

  כיכר המייסדים 4, ראשון לציון 7526557

  יהודה:  052-3571162

  ישראל:  054-4393350

  משרד:  03-9506289

  פקס:  03-7776571

  מייל:  ydgapim@smile.net.il

  דילוג לתוכן