תותבת רגל לילדים

תותבת היא חלק מלאכותי בגוף הנלבש כדי להחליף את האיבר החסר – הזרוע, הרגל, היד או הרגל או חלק ממנה. משתמשים בוחרים בתותבת להחלפת תפקוד איבר חסר או מסיבות קוסמטיות.

לא כל הילדים לובשים פרוטזה. חלקם לובשים פרוטזה במשך רוב חייהם. יש ילדים שלעולם לא ילבשו תותבת. אחרים לובשים תותבת רק לפרקי זמן מסוימים או לפעילויות ספציפיות.

החלטה אם תותבת רגל לילדים או תותבת יד לילדים היא האפשרות הנכונה עבור ילדכם:

ההחלטה של ​​ילדכם ללבוש תותבת או לא, תהיה תלויה במה שהם רוצים לעשות. כצעד ראשון, עליכם לדון במטרות ובצרכים של ילדכם עם טכנאי התותבות ב- י.ד. גפים, כדי שנוכל למצוא את התותבת המתאימה ביותר לצרכיהם.

לדוגמה: אם לילדכם יש הבדל בגפיים התחתונות (תותבת רגל) אז רגל תותבת יכולה לעזור בניידות ובדרך שבה הם מסתובבים בבית, בבית הספר או בחוץ. רוב האנשים עם הבדלים בגפיים התחתונות משתמשים בתותבת כל יום. סוג התותב יהיה תלוי בגיל של ילדכם וברמת הניידות שלהם. עבור ילדים צעירים יותר תותבות הן די בסיסיות. ככל שהם גדלים, מבחר רחב יותר של תותבות הופך לזמין יותר.

ילדים עם הבדל בגפה עליונה (תותבת יד) הם עשויים להחליט שלא ללבוש תותבת כל יום. הם רשאים להשתמש בתותבת רק כאשר הם עושים פעילות ספציפית כגון ספורט, נגינה בכלי נגינה או ציור. תותבות הגפיים העליונות מותאמות בדרך כלל לפעילות אותה מבצעים.

פרוטזות רגל / יד לילדים - מידע נוסף:

אנו יודעים שאולי יש לכם שאלות נוספות בנושאים של רגל תותבת או יד תותבת לילדים (או למבוגרים), .הצוות שלנו ב- י.ד.גפים ישמח לעבוד איתכם כדי לעזור לכם להחזיר את הניידות והביטחון. אם אתם או אדם אהוב עליכם מוכנים לעשות את הצעדים הבאים לקראת ניידות עם תותבת רגל, אנא פנו אלינו עוד היום, לפגישת ייעוץ ללא עלות ודברו עם מומחה. 

בי.ד. גפים – אנחנו עוסקים יותר מ-50 שנה בייצור והתאמה של תותבות.

יהודה: 052-3571162

ישראל: 054-4393350

מאמרים נוספים
לפגישת ייעוץ ללא עלות - התקשרו:

י.ד. גפים – אורטופדיה מתקדמת

מחיר הפרוטזה נקבע על מספר פרמטרים: סוג הקטיעה, רמת הפעילות הרצויה והתאמת החלקים. מחיר פרוטזה תלוי בסוג הפרוטזה, על מנת שנוכל להתאים את התותבת המדויקת לצרכים האישיים שלכם, אנא צרו עמנו קשר. 

ב – י.ד. גפים – אנו עובדים בשיתוף פעולה עם הגופים הממנים בישראל: משרד הבריאות, משרד הבטחון, קופות החולים, בטוח לאומי, חברות הביטוח ובאופן פרטי.

 

בשוק קיימים מספר מגוון של תותבות/ פרוטזות החל מתותבות קוסמטיקאיות ועד לתותבות שמיועדות לספורט אקסטרים. סוג התותבת נקבע בהתאם רמת הפעילות ולצורכי הלקוח/ה.

תהליך הכנת התותבת אורכו בין 10 ימים לשבועיים.  ישנם מספר גורמים אשר יכולים להשפיע על זמן ההמתנה, דוגמת אישור הגורם הממן או המתנה לאשפוז בבית החולים.

החלמת הגדם משתנה מאדם לאדם וגם סיבת הקטיעה (סכרתיים, כלי דם, טראומתי).

לרוב התהליך נע בין חודש לחודשיים מרגע הקטיעה. לאחר החלמת הגדם יש לבצע את התהליך של חבישת לחץ על מנת להכין ןלעצב את הגדם למצב האידיאלי שבו ניתן יהיה להתחיל בשלב של לקיחת המידות לתותבת.

התותבות נועדו להחזיר את הקטוע, לרמת תפקוד יומית מלאה – שקדמה טרם הקטיעה.

לתאום פגישת ייעוץ חינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  נשמח לעמוד לרשותכם,

  כיכר המייסדים 4, ראשון לציון 7526557

  יהודה:  052-3571162

  ישראל:  054-4393350

  משרד:  03-9506289

  פקס:  03-7776571

  מייל:  ydgapim@smile.net.il

  דילוג לתוכן