תותבת רגל לכלב

תותבת לכלב יכולה לעזור לכלב לחיות חיים ארוכים ופעילים יותר. השימוש בתותב יכול לעזור לחיית המחמד לעמוד באופן טבעי ולהוריד את הסיכון לכאבים כרוניים. לפני שתחליטו אם איבר מלאכותי מתאים לחיית המחמד שלכם, הנה כל מה שאתה צריך לדעת על גפיים תותבות של כלבים:

הסבר על תותבת רגל לכלבים

גפה תותבת מאפשרת לכלבים קטועי גפיים את אותה ניידות וחופש שחוו כאשר היו להם כל ארבע הגפיים. תותבת אינה הכרחית לכל כלב קטוע רגל. כלבים רבים מסתגלים מהר מאוד לחיים עם רגל חסרה. עם זאת כלב על שלוש רגליים מעביר את שיווי המשקל שלו, ותומך בגופו בצורה שונה מאוד, מה שיכול להפעיל לחץ על הרגליים הבריאות שנותרו לאורך זמן. זה מעמיד רגליים ובעלי חיים עם שלוש רגליים בסיכון גבוה יותר לפתח כאבים ופציעות כרוניות.

מהי תותבת לכלב?

רגל תותבת לכלב נועדה להחליף את הגפה החסרה ולאפשר לכלב לנוע ולעמוד כרגיל. קטיעה של כל כלב היא ייחודית, ולכן האיבר המלאכותי שלו צריך להיות מותאם אישית כך שיתאים בצורה מושלמת. ישנם סוגים שונים של תותבות לכלבים, לרבות תותבות לכלב לרגליים אחוריות, לרגליים קדמיות, ואפילו כפות תותבות לכלבים.

בעלי חיים עם קטיעות גפיים קדמיות נוטים יותר להזדקק לתותבת רגל קדמית. מאחר שכלבים וחתולים תומכים ב-60% ממשקלם ברגליהם הקדמיות, איבר קדמי חסר גורם ללחץ נוסף על הרגל הבריאה שנותרה.

הליכה עם פרוטזה - מידע נוסף:

אנו יודעים שאולי יש לכם שאלות נוספות בנושאים של רגל תותבת או יד תותבת, . הצוות שלנו ב- י.ד.גפים ישמח לעבוד איתכם כדי לעזור לכם להחזיר את הניידות והביטחון שלכם. אם אתם או אדם אהוב עליכם מוכנים לעשות את הצעדים הבאים לקראת ניידות עם תותבת רגל, אנא פנו אלינו עוד היום, לפגישת ייעוץ ללא עלות ודברו עם מומחה. 

בי.ד. גפים – אנחנו עוסקים יותר מ-50 שנה בייצור והתאמה של תותבות.

יהודה: 052-3571162

ישראל: 054-4393350

מאמרים נוספים
לפגישת ייעוץ ללא עלות - התקשרו:

י.ד. גפים – אורטופדיה מתקדמת

מחיר הפרוטזה נקבע על מספר פרמטרים: סוג הקטיעה, רמת הפעילות הרצויה והתאמת החלקים. מחיר פרוטזה תלוי בסוג הפרוטזה, על מנת שנוכל להתאים את התותבת המדויקת לצרכים האישיים שלכם, אנא צרו עמנו קשר. 

ב – י.ד. גפים – אנו עובדים בשיתוף פעולה עם הגופים הממנים בישראל: משרד הבריאות, משרד הבטחון, קופות החולים, בטוח לאומי, חברות הביטוח ובאופן פרטי.

 

בשוק קיימים מספר מגוון של תותבות/ פרוטזות החל מתותבות קוסמטיקאיות ועד לתותבות שמיועדות לספורט אקסטרים. סוג התותבת נקבע בהתאם רמת הפעילות ולצורכי הלקוח/ה.

תהליך הכנת התותבת אורכו בין 10 ימים לשבועיים.  ישנם מספר גורמים אשר יכולים להשפיע על זמן ההמתנה, דוגמת אישור הגורם הממן או המתנה לאשפוז בבית החולים.

החלמת הגדם משתנה מאדם לאדם וגם סיבת הקטיעה (סכרתיים, כלי דם, טראומתי).

לרוב התהליך נע בין חודש לחודשיים מרגע הקטיעה. לאחר החלמת הגדם יש לבצע את התהליך של חבישת לחץ על מנת להכין ןלעצב את הגדם למצב האידיאלי שבו ניתן יהיה להתחיל בשלב של לקיחת המידות לתותבת.

התותבות נועדו להחזיר את הקטוע, לרמת תפקוד יומית מלאה – שקדמה טרם הקטיעה.

לתאום פגישת ייעוץ חינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  נשמח לעמוד לרשותכם,

  כיכר המייסדים 4, ראשון לציון 7526557

  יהודה:  052-3571162

  ישראל:  054-4393350

  משרד:  03-9506289

  פקס:  03-7776571

  מייל:  ydgapim@smile.net.il

  דילוג לתוכן