תותבת יד מעל המרפק

תותבת יד מעל המרפק

ניתן לראות מגוון קטן מקטלוג גדול של מוצרים שיעודם, תותבת יד/ פרוטזת ליד מעל למרפק. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בעולם בתחום התותבות. זאת בנוסף, למוצרים המוצעים בקטלוג של משרד הבטחון ומשרד הבריאות. אנו ממליצים בחום לעבור על קטלוג המוצרים, לקרוא את המידע ולצפות בסרטונים המצורפים. 

על מנת שנוכל לתת מידע על מוצרים נוספים ומענה מדויק לצרכים האישיים שלכם, נשמח עם תתקשרו לתאם עמנו פגישת ייעוץ ללא עלות.

השלב הבא של תותבות יד

 

תותב המרפק DynamicArm נותן לך את הכוח והמהירות לבצע דברים! הוא משלב מנוע חשמלי רב עוצמה בשילוב עם מצמד Vario Drive כדי לעזור לך להגמיש ולהאריך את המרפק – תוך החזקה של עד 11 ק"ג!

בשילוב עם SensorHand Speed – היד התותבת המהירה והחזקה ביותר שקיימת – המערכת מסוגלת להתמודד עם הכל. מערכת האיזון האוטומטית שלו חוסכת באנרגיה וגורמת  להיראות ולהרגיש טבעיים עוד יותר.

 

.Ottobock

תותבת יד

תותבת יד – אמינה ופונקציונאלית לפעילות יומית

 

העיקרון מאחורי תותבות הגפיים העליונות המופעלות על ידי הגוף לא השתנה במשך עשרות שנים. זה מבוסס על טיפול קל, יציבות גבוהה ויותר עצמאות. יהיה לכם קל ללמוד כיצד להשתמש בתותבת הגפה העליונה כפי שהיא נשלטת מכנית – על ידי הזזת חגורת הכתפיים.

מכיוון שתותבות הזרוע חזקות, תותבות הגפיים העליונות המופעלות על ידי הגוף מתאימות במיוחד למשימות ופעילויות ידניות בתנאים קשים, למשל באזורים מאובקים או לחים. וכך יכולים להיות עצמאים יותר כשאתם ממשיכים בפעילויות פנאי בחיק הטבע.
אחיזה מדויקת יותר, הודות למשוב חושי על החפץ שנתפס ומיקום התותב.
קיימת יותר עצמאות, שכן אין צורך במקור אנרגיה חיצוני כגון סוללה.
תותבת גפה עליונה חזקה מאוד למשימות ידניות תובעניות
משקל נמוך בהשוואה לתותבות מיואלקטריות
קל ללמוד תפעול ושימוש בתותבות אלו.

 

.Ottobock

תותבת ליד
ממוצרנו הנוספים:

פרוטזה ליד מעל המרפק בהתאמה אישית

לכל מטופל/ה ניתן ליצור פרוטזה ליד שתענה על הצרכים האישיים היחודיים להם.

י.ד. גפים – אורטופדיה מתקדמת

מחיר הפרוטזה נקבע על מספר פרמטרים: סוג הקטיעה, רמת הפעילות הרצויה והתאמת החלקים. מחיר הפרוטזה תלוי בסוג הפרוטזה, על מנת שנוכל להתאים את התותבת המדויקת לצרכים האישיים שלכם, אנא צרו עמנו קשר.

בשוק קיימים מספר מגוון של תותבות/ פרוטזות החל מתותבות קוסמטיות ועד לתותבות שמיועדות לספורט אקסטרים. סוג התותבת נקבע בהתאם רמת הפעילות ולצורכי הלקוח/ה.

תהליך הכנת התותבת אורכו בין 10 ימים לשבועיים.  ישנם מספר גורמים אשר יכולים להשפיע על זמן ההמתנה, דוגמת אישור הגורם הממן או המתנה לאשפוז בבית החולים.

החלמת הגדם משתנה מאדם לאדם וגם סיבת הקטיעה (סכרתיים, כלי דם, טראומתי).

לרוב התהליך נע בין חודש לחודשיים מרגע הקטיעה. לאחר החלמת הגדם יש לבצע את התהליך של חבישת לחץ על מנת להכין ןלעצב את הגדם למצב האידיאלי שבו ניתן יהיה להתחיל בשלב של לקיחת המידות לתותבת.

התותבות נועדו להחזיר את הקטוע, לרמת תפקוד יומית.

לתאום פגישת ייעוץ חינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  נשמח לעמוד לרשותכם,

  כיכר המייסדים 4, ראשון לציון 7526557

  יהודה:  052-3571162

  ישראל:  054-4393350

  משרד:  03-9506289

  פקס:  03-7776571

  מייל:  ydgapim@smile.net.il

  דילוג לתוכן