תותבת רגל מעל הברך

תותבת רגל מעל הברך

ניתן לראות מגוון קטן מקטלוג גדול של מוצרים שיעודם, תותבת רגל/ פרוטזה לרגל מעל לברך. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם החברות המובילות בעולם בתחום התותבות. זאת בנוסף, למוצרים המוצעים בקטלוג של משרד הבטחון ומשרד הבריאות. אנו ממליצים בחום לעבור על קטלוג המוצרים, לקרוא את המידע ולצפות בסרטונים המצורפים. 

על מנת שנוכל לתת מידע על מוצרים נוספים ומענה מדויק לצרכים האישיים שלכם, נשמח עם תתקשרו לתאם עמנו פגישת ייעוץ ללא עלות.

תותבת רגל – רמת פעילות נמוכה – בינונית

 

RHEO KNEE הוא מכשיר תותב מתקדם לקטועי עצם הירך המתאים באופן רציף לסגנון ההליכה ולסביבתו של קטוע רגל.

Rheo Knee מזהה בצורה חלקה את התנועות שלך כך שאתה יכול ללכת באופן טבעי וללא מאמץ ⁠- אפילו בשטח קשה. המערכת הנשלטת על ידי המיקרו-מעבד של ה-Rheo Knee לומדת כיצד אתה זז, מסתגלת אוטומטית כך שתוכל לנווט בקלות במדרונות, במדרגות, במקומות צרים או בקצב מהיר בביטחון.

 

ÖSSUR

תותבת רגל מעל הברך

תותבת רגל – רמת פעילות  בינונית – גבוהה

KXO6 הוא מכשיר תותב מתקדם לקטועי עצם הירך המתאים באופן רציף לסגנון ההליכה ולסביבתו של קטוע רגל בכל שטח.

ה-KX06 היא ברך תותבת פוליצנטרית ייחודית עם תנופה הידראולית ובקרת עמידה. הוא מיועד לפעילות הגופנית התובענית ביותר של משתמשים ברמה 3 ו-4. השילוב הגיאומטרי והידראולי שואב את הפונקציונליות הטובה ביותר של כל אחד מהם כדי לשפר את חלקות ההליכה הכללית בכל השטח באמצעות רגל תותבת זו.

 

Blatchford

תותבת רגל מעל הברך

תותבת רגל – רמת פעילות נמוכה – גבוהה

 

מפרק ברך עמיד עם מנגנון בלם חיכוך.הברך היא מרכיב חשוב במערכת התנועה האנושית. כאשר יש להחליף גפה תחתונה בתותבת, ישנה חשיבות מכרעת לאיכות מפרק הברך המלאכותי.

באמצעות אופטימיזציה מתמשכת, הצלחנו להפוך את ה-3R90 (למשתמשים עם רמת פעילות נמוכה עד בינונית) ו-3R92 (למשתמשים עם רמת פעילות בינונית עד גבוהה) לחזקים ועמידים אף יותר. מה זה אומר בדיוק עבורכם כמשתמשים? המשמעות היא שבלם החיכוך המשולב מופעל תחת עומס בעקב, מייצב את התותבת וכתוצאה מכך אבטחת גבוהה של שלב העמידה. כאשר העומס עובר בחזרה לקדמת כף הרגל, מנגנון בלם החיכוך מושבת אוטומטית כדי להקל עליכם התחלה הרמונית של שלב התנופה. לכן הרמת הירך כדי להתחיל את שלב התנופה מבוטלת.
יתרון נוסף של שני דגמי מפרקי הברך: כיסויי פלסטיק מעוצבים ומושכים ויזואלית מגנים על הרכיבים המכניים של המפרקים וגם על הכיסוי הקוסמטי.

 

.Ottobock

תותבת רגל מעל הברך

תותבת רגל – רמת פעילות נמוכה – גבוהה

 

האם הילד שלכם להוט לגלות דברים חדשים עם תחושת חופש פיזית? מטרה זו יכולה להיות מושגת עם תנועות קלות, זווית כיפוף גדולה ורמת יציבות גבוהה.

ילדכם ייהנה מהרפתקאות עם היכולת לשנות את מהירויות ההליכה והריצה – בין אם יוצא לטיול סתמי ברחוב או מזנק במהירות לחנות הגלידה בפינה.
כדי להפוך את כל זה למציאות, פיתחו ב- Ottobock, ברך לילדים הכוללת בקרת פאזת תנופה עוצמתית בתותבת רגל זו. ההידראוליקה המתוחכמת של המפרק תומכת בתנועות קלות, מה שהופך אותו מתאים במיוחד לילדים ולמשתמשים צעירים.
התאמה גמישה למהירויות הליכה וריצה שונות,
זווית הכיפוף הגבוהה של 150° מאפשרת חופש תנועה גדול
הידראוליקה מציעה תנועות קלות,
יציבות מוגברת בשלב העמידה לעמידה בטוחה,
מתאים למשתמשים צעירים עם משקל גוף של עד 99 ק"ג.

 

.Ottobock לילדים

תותבת רגל לילדים
ממוצרנו הנוספים:

פרוטזה לרגל מעל הברך בהתאמה אישית

לכל מטופל/ה ניתן ליצור פרוטזה לרגל שתענה על הצרכים האישיים היחודיים להם.

י.ד. גפים – אורטופדיה מתקדמת

מחיר הפרוטזה נקבע על מספר פרמטרים: סוג הקטיעה, רמת הפעילות הרצויה והתאמת החלקים. מחיר הפרוטזה תלוי בסוג הפרוטזה, על מנת שנוכל להתאים את התותבת המדויקת לצרכים האישיים שלכם, אנא צרו עמנו קשר.

בשוק קיימים מספר מגוון של תותבות/ פרוטזות החל מתותבות קוסמטיות ועד לתותבות שמיועדות לספורט אקסטרים. סוג התותבת נקבע בהתאם רמת הפעילות ולצורכי הלקוח/ה.

תהליך הכנת התותבת אורכו בין 10 ימים לשבועיים.  ישנם מספר גורמים אשר יכולים להשפיע על זמן ההמתנה, דוגמת אישור הגורם הממן או המתנה לאשפוז בבית החולים.

החלמת הגדם משתנה מאדם לאדם וגם סיבת הקטיעה (סכרתיים, כלי דם, טראומתי).

לרוב התהליך נע בין חודש לחודשיים מרגע הקטיעה. לאחר החלמת הגדם יש לבצע את התהליך של חבישת לחץ על מנת להכין ןלעצב את הגדם למצב האידיאלי שבו ניתן יהיה להתחיל בשלב של לקיחת המידות לתותבת.

התותבות נועדו להחזיר את הקטוע, לרמת תפקוד יומית מלאה – שקדמה טרם הקטיעה.

לתאום פגישת ייעוץ חינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  נשמח לעמוד לרשותכם,

  כיכר המייסדים 4, ראשון לציון 7526557

  יהודה:  052-3571162

  ישראל:  054-4393350

  משרד:  03-9506289

  פקס:  03-7776571

  מייל:  ydgapim@smile.net.il

  דילוג לתוכן